PERSKINDOL
Produkt chwilowo niedostępny

Latopic 0,7 g 10 sasz.

Cena: 13,65 pln
Opis słownikowy:
Opis produktu
Lactopic jest dietetycznym środkiem spożywczym specjalnego przeznaczenia medycznego. Zawiera trzy szczepy wyjątkowo dobranych, żywych bakterii kwasu mlekowego z rodzaju Lactobacillus. Latopic stosuje się w postępowaniu dietetycznym w atopowym zapaleniu skóry (AZS). AZS charakteryzuje się zmianami skórnymi przebiegającymi ze świądem.
Lactopic przeznaczony jest dla niemowląt, dzieci i osób dorosłych. Produkt należy stosować pod nadzorem lekarza. Preparat nie zawiera białka mleka, laktozy i glutenu.
Skład

Jedna saszetka (porcja) zawiera 1 miliard liofilizowanych bakterii kwasu mlekowego w następujących proporcjach: 50% Lactobacillus paracasei ŁOCK 0919, 25% Lactobacillus casei ŁKCK 0908, 25% Lactobacillus casei ŁOCK 0900.
Substancje dodatkowe maltodekstryna- substancja wypełniająca, kwas askorbinowy- przeciwutleniacz.
Dawkowanie

Podawać 1 raz dziennie 1 saszetkę.
Zawartość saszetki rozpuścić w niewielkiej objętości letniego płynu (np. mleko matki, przegotowana woda).
Preparat należy spożyć bezpośrednio po przygotowaniu.
Poświadczenie legalnej działalności

Warto wiedzieć

Jeśli czegoś szukasz  ???
Drogi Kliencie, jeśli w naszej ofercie nie znalazłeś szukanego preparatu napisz do nas. Postaramy się znaleźć go dla Ciebie oraz zapewnić dostępność tego preparatu w naszej Aptece. Oferta leków, parafarmaceutyków, suplementów diety i dermokosmetyków jest bardzo szeroka. Z czasem postaramy się mieć je w bieżącej ofercie!
Nr konta: 89 84350004 0000 0003 1974 0002
Wysyłamy zamówiony towar w ciągu 48h od zaksięgowania wpłaty!!! Szybka i bezpieczna przesyłka dzięki współpracy z najlepszymi firmami kurierskimi na rynku.

Warunkiem szybkiej wysyłki jest dostępność produktów w magazynie i hurtowniach - prosimy o kontakt w sprawie dostępności preparatów.
strony internetowe: aptus.pl
Mój koszyk: 0,00 pln (0 szt.)
DolarEuropln