PERSKINDOL
Produkt chwilowo niedostępny

MedFuture Super Food Sezam Obłuszony biały 200g

Cena: 6,50 pln
Opis produktu
Właściwości sezamu odkryto już w starożytnych Indiach, a obecnie jest popularny już na całym świecie. I to nie tylko ze względu na swoje lecznicze właściwości, gdyż nawet w kuchni ma szerokie zastosowanie. Zawiera przeciwutleniacze, które zapobiegają jełczeniu. Ziarna sezamu zawierają duże ilości wzmacniającego kości wapnia, karotenu, witamin: B1,B2,B3, minerałów (magnez, wapń, cynk), mają właściwości antynowotworowe.
Poświadczenie legalnej działalności

Warto wiedzieć

Jeśli czegoś szukasz  ???
Drogi Kliencie, jeśli w naszej ofercie nie znalazłeś szukanego preparatu napisz do nas. Postaramy się znaleźć go dla Ciebie oraz zapewnić dostępność tego preparatu w naszej Aptece. Oferta leków, parafarmaceutyków, suplementów diety i dermokosmetyków jest bardzo szeroka. Z czasem postaramy się mieć je w bieżącej ofercie!
Nr konta: 89 84350004 0000 0003 1974 0002
Wysyłamy zamówiony towar w ciągu 48h od zaksięgowania wpłaty!!! Szybka i bezpieczna przesyłka dzięki współpracy z najlepszymi firmami kurierskimi na rynku.

Warunkiem szybkiej wysyłki jest dostępność produktów w magazynie i hurtowniach - prosimy o kontakt w sprawie dostępności preparatów.
strony internetowe: aptus.pl
Mój koszyk: 0,00 pln (0 szt.)
DolarEuropln