PERSKINDOL
Produkt chwilowo niedostępny

MedFuture Super Food BIO Morwa Suszona 250g

Cena: 26,99 pln
Opis produktu
Morwa Biała, to drzewo pochodzące z Chin, o owocach przypominających w smaku miód. Jednak ze względu, na wysoką wrażliwość podczas transportu, przeważnie występuje w postaci sproszkowanej. Proces ten nie powoduje utraty właściwości odżywczych, a smak robi się jeszcze słodszy. Co niespotykane wśród owoców, morwa zawiera aż 10 % białka, a około 50%, to naturalne cukry: fruktoza i glukoza. Morwa szczególnie polecana jest osobom przemęczonym i z problemami z zasypianiem.
Poświadczenie legalnej działalności

Warto wiedzieć

Jeśli czegoś szukasz  ???
Drogi Kliencie, jeśli w naszej ofercie nie znalazłeś szukanego preparatu napisz do nas. Postaramy się znaleźć go dla Ciebie oraz zapewnić dostępność tego preparatu w naszej Aptece. Oferta leków, parafarmaceutyków, suplementów diety i dermokosmetyków jest bardzo szeroka. Z czasem postaramy się mieć je w bieżącej ofercie!
Nr konta: 89 84350004 0000 0003 1974 0002
Wysyłamy zamówiony towar w ciągu 48h od zaksięgowania wpłaty!!! Szybka i bezpieczna przesyłka dzięki współpracy z najlepszymi firmami kurierskimi na rynku.

Warunkiem szybkiej wysyłki jest dostępność produktów w magazynie i hurtowniach - prosimy o kontakt w sprawie dostępności preparatów.
strony internetowe: aptus.pl
Mój koszyk: 0,00 pln (0 szt.)
DolarEuropln