PERSKINDOL
Produkt chwilowo niedostępny

Centrum kompletne od A do Z Silver 50+ 30 tabl.

Cena: 18,99 pln
Opis słownikowy:
Opis produktu

Kompletny zestaw witamin i minerałów z luteiną dla osób 50+.

Wiek może być tylko cyfrą, ale również może wpływać na Twoje potrzeby zdrowotne. Dlatego zawartość witamin i minerałów w multiwitaminie Centrum Silver 50+ została specjalnie dopasowana do potrzeb osób po 50. roku życia.

W miarę upływu lat zmienia się zapotrzebowanie organizmu na pewne składniki odżywcze. Dlatego tak ważne jest ich prawidłowe uzupełnianie.

Chcemy, aby formuła Centrum® jak najlepiej spełniała potrzeby naszych konsumentów, dlatego regularnie modyfikujemy i udoskonalamy jej skład w oparciu o najnowsze odkrycia dietetyki. Nasi naukowcy nie tylko analizują dane dotyczące ilości niezbędnych substancji w pożywieniu, ale także zapoznają się z najnowszymi odkryciami dotyczącymi przemiany materii i wchłaniania. Efektem jest zaawansowana formuła pomagająca wspierać codziennie Twoje zdrowie i dobre samopoczucie.

Dlaczego wybrać Centrum Silver 50+?

Kompletna multiwitamina: Centrum Silver 50+ zawiera 25 kluczowych składników dostarczających wszystkich 13 niezbędnych witamin.
Składniki Centrum Silver 50+ wspierają witalność, odporność i przyczyniają się do zachowania zdrowych oczu oraz kości.
Multiwitamina nr 1 na świecie i w Polsce.
Skuteczne wchłanianie witamin i składników mineralnych zostało potwierdzone naukowo.
Najlepiej przebadane witaminy na świecie.

Poświadczenie legalnej działalności

Warto wiedzieć

Jeśli czegoś szukasz  ???
Drogi Kliencie, jeśli w naszej ofercie nie znalazłeś szukanego preparatu napisz do nas. Postaramy się znaleźć go dla Ciebie oraz zapewnić dostępność tego preparatu w naszej Aptece. Oferta leków, parafarmaceutyków, suplementów diety i dermokosmetyków jest bardzo szeroka. Z czasem postaramy się mieć je w bieżącej ofercie!
Nr konta: 89 84350004 0000 0003 1974 0002
Wysyłamy zamówiony towar w ciągu 48h od zaksięgowania wpłaty!!! Szybka i bezpieczna przesyłka dzięki współpracy z najlepszymi firmami kurierskimi na rynku.

Warunkiem szybkiej wysyłki jest dostępność produktów w magazynie i hurtowniach - prosimy o kontakt w sprawie dostępności preparatów.
strony internetowe: aptus.pl
Mój koszyk: 0,00 pln (0 szt.)
DolarEuropln