PERSKINDOL
Produkt chwilowo niedostępny

Salhydron 20 saszetek

Cena: 18,39 pln
Opis słownikowy:
Opis produktu
SALHYDRON to wyjątkowy preparat, który zabezpiecza organizm przed odwodnieniem. Uzupełnia poziom płynów i składników mineralnych w organizmie.
Działanie:
Preparat należy do szerokiej grupy dietetycznych środków specjalnego przeznaczenia medycznego. Zastosowany doustnie pozwala uzupełnić płyny i składniki mineralne, co jest szczególnie ważne w czasie zaburzeń gospodarki wodno-elektrolitowej. Produkt zabezpiecza przed nadmierną utratą wody i ważnych minerałów, dzięki czemu chroni przed odwodnieniem.

Wskazania:
Zaleca się stosować produkt w ramach postępowania dietetycznego u niemowląt, dzieci i osób dorosłych przy zaburzeniach gospodarki wodno-elektrolitowej.

Dawkowanie:
stosować doustnie. W pierwszej fazie (nawadniania) u dzieci ważących do 8kg stosować 2 saszetki po rozpuszczeniu w 400 ml wody w ciągu 3-4h; u dzieci ważących 8-12kg stosować 3 saszetki po rozpuszczeniu w 600 ml wody w ciągu 3-4h; u dzieci ważących do 12-15kg stosować 4 saszetki po rozpuszczeniu w 800 ml wody w ciągu 3-4h; u dzieci ważących powyżej kg stosować 6 saszetek po rozpuszczeniu w 1200 ml wody w ciągu 3-4h; w przypadku osób dorosłych stosować 3-8 saszetek po rozpuszczeniu w 600-1600ml wody w ciągu 3-4h. w fazie podtrzymującej nawadnianie stosować po każdym luźnym stolcu i torsjach 1 saszetkę po rozpuszczeniu w 200ml wody.
Poświadczenie legalnej działalności

Warto wiedzieć

Jeśli czegoś szukasz  ???
Drogi Kliencie, jeśli w naszej ofercie nie znalazłeś szukanego preparatu napisz do nas. Postaramy się znaleźć go dla Ciebie oraz zapewnić dostępność tego preparatu w naszej Aptece. Oferta leków, parafarmaceutyków, suplementów diety i dermokosmetyków jest bardzo szeroka. Z czasem postaramy się mieć je w bieżącej ofercie!
Nr konta: 89 84350004 0000 0003 1974 0002
Wysyłamy zamówiony towar w ciągu 48h od zaksięgowania wpłaty!!! Szybka i bezpieczna przesyłka dzięki współpracy z najlepszymi firmami kurierskimi na rynku.

Warunkiem szybkiej wysyłki jest dostępność produktów w magazynie i hurtowniach - prosimy o kontakt w sprawie dostępności preparatów.
strony internetowe: aptus.pl
Mój koszyk: 0,00 pln (0 szt.)
DolarEuropln