PERSKINDOL
Produkt chwilowo niedostępny

Conceive Plus Lubrykant 75 ml

Cena: 61,50 pln
Opis słownikowy:
Zastosowanie:Dla Niej
Producent:Medimes
Opis produktu
Conceive plus gel. Żel (lubrykant) dopochwowy wspomagający poczęcie, dla wszystkich par, które starają się o dziecko.

Żel jest przyjazny dla plemników. Wspomaga ich ruchliwość, szybkość dotarcia do jajeczka oraz wydłuża czas życia. Dzięki temu łatwiej jest zajść w ciąże.

Żel Conceive plus jest stosowany z sukcesem przez kobiety na całym świecie, które pragną zwiększyć swoje szanse na poczęcie.

Conceive Plus jest tylko żel, który zawiera jony wapnia i magnezu. Te jony są obecne we wszystkich płynach ciała i są istotne dla żywotności komórek.

Conceive Plus jest produkowany według opatentowanej metody do tworzenia określonego środowiska pH optymalnego do przeżycia plemników i migracji.

Conceive Plus został zaprojektowany tak, aby zmaksymalizować ilość płynu koniecznego do zapłodnienia i stworzyć przyjazne środowisko do plemników, a co za tym idzie zwiększyć prawdopodobieństwo poczęcia.


Conceive Plus

 • Zwiększa ruchliwość plemników i życia

 • Wspomaga zapłodnienie

 • Zawiera wapń i magnezu

 • Ma zrównoważony pH


Składniki: woda, hypromeloza, chlorku sodu, metyloglycerin, fosforanu sodu, chlorek potasu, sodu diwodorofosforan, chlorku magnezu, chlorku wapnia.


Conceiva Sasmar Plus są zastrzeżonymi znakami towarowymi. Chronione patentami międzynarodowymi.


Dlaczego warto korzystać tylko Conceiva Plus, jeśli chcesz zajść w ciążę?

 • Specjalnie zaprojektowane do pary starają się o dziecko

 • Zwiększa szansę na zapłodnienie

 • Pomaga rozwiązać problem niepłodności

 • Zwiększa żywotność plemników i ruchliwość

 • Żel ma zrównoważony PH, który jest bardzo przyjazny dla plemników.

 • Tylko tez żel zawiera jony wapnia i magnezu. Jony te są obecne we wszystkich płynach ciała i są istotne dla żywotności plemników oraz udanego procesu zapłodnienia.

 • Klinicznie przetestowane i zalecane przez lekarzy na całym świecie.

 • Certyfikat CE i bezpieczny produkt. Rejestracja w Ministerstwie Zdrowia


Conceive Plus pomaga zapewnić optymalne warunki, w przeciwieństwie do innych żeli dostępnych na rynku (które nie spełniają warunków do optymalnego funkcjonowania plemników).


Okres trwałości: 2 lata na opakowaniu

Poświadczenie legalnej działalności

Warto wiedzieć

Jeśli czegoś szukasz ???
Drogi Kliencie, jeśli w naszej ofercie nie znalazłeś szukanego preparatu napisz do nas. Postaramy się znaleźć go dla Ciebie oraz zapewnić dostępność tego preparatu w naszej Aptece. Oferta leków, parafarmaceutyków, suplementów diety i dermokosmetyków jest bardzo szeroka. Z czasem postaramy się mieć je w bieżącej ofercie!
Nr konta: 89 84350004 0000 0003 1974 0002
Wysyłamy zamówiony towar w ciągu 48h od zaksięgowania wpłaty!!! Szybka i bezpieczna przesyłka dzięki współpracy z najlepszymi firmami kurierskimi na rynku.

Warunkiem szybkiej wysyłki jest dostępność produktów w magazynie i hurtowniach - prosimy o kontakt w sprawie dostępności preparatów.
strony internetowe: aptus.pl
Mój koszyk: 0,00 pln (0 szt.)
DolarEuropln