PERSKINDOL
Produkt chwilowo niedostępny

Conceive Plus Aplikatory 3 pcs

Cena: 37,00 pln
Opis słownikowy:
Zastosowanie:Dla Niej, Niepłodność
Producent:Medimes
Opis produktu
Conceive Plus. Aplikator z żelem wspomagający poczęcie. 3 sztuk

Starasz się o dziecko? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Żel dopochwowy Conceive Plus z aplikatorem stosowany przed stosunkiem bądź w trakcie. Żel został specjalnie opracowany dla par starających się o dziecko. Specjalna formuła żelu obniża barierę oraz pomaga plemnikom łatwiej i szybciej dosięgnąć jajeczka. Powoduje także ich większą ruchliwość oraz wydłuża czas życia plemników.

Conceive Plus osiągnął sukces pomagając już tysiącom par w całej Europie.

Conceive Plus to żel zawierający jony wapnia i magnezu. Jony te są obecne we wszystkich płynach ciała i są istotne dla żywotności komórek.

Conceive Plus jest produkowany według opatentowanej metody do tworzenia optymalnego środowiska pH optymalnego do przeżycia plemników i ich migracji.

Conceive Plus wraz z aplikatorem został zaprojektowany tak, aby zmaksymalizować ilość płynu koniecznego do zapłodnienia i stworzyć przyjazne środowisko do plemników, a co za tym idzie zwiększyć prawdopodobieństwo poczęcia.


Conceiva Plus

 • Zwiększa ruchliwość plemników i wydłuża ich życie

 • Wspomaga zapłodnienie

 • Zawiera wapń i magnezu

 • Ma zrównoważony pH


Sposób użycia : Używają go bezpośrednio przed stosunkiem płciowym lub w trakcie. Włóż aplikator głęboko do pochwy, wyciśnij żel. Następnie pojemnik należy wyrzucić po użyciu. Aplikator jest przeznaczony dla jednorazowego użytku. Używaj podczas owulacji. Zwiększa to szanse na poczęcie. Conceiva Plus może być stosowany codziennie, a nawet kilka razy dziennie.


Składniki: woda, hypromeloza, chlorku sodu, metyloglycerin, fosforanu sodu, chlorek potasu, sodu diwodorofosforan, chlorku magnezu, chlorku wapnia.


Conceiva Sasmar Plus są zastrzeżonymi znakami towarowymi. Chronione patentami międzynarodowymi.


Dlaczego warto korzystać tylko Conceiva Plus, jeśli chcesz zajść w ciążę?

 • Specjalnie zaprojektowane do pary starają się o dziecko

 • Zwiększa szansę na zapłodnienie

 • Pomaga rozwiązać problem niepłodności

 • Zwiększa żywotność plemników i ruchliwość

 • Żel ma zrównoważony PH, który jest bardzo przyjazny dla plemników.

 • Tylko tez żel zawiera jony wapnia i magnezu. Jony te są obecne we wszystkich płynach ciała i są istotne dla żywotności plemników oraz udanego procesu zapłodnienia.

 • Klinicznie przetestowane i zalecane przez lekarzy na całym świecie.

 • Certyfikat CE i bezpieczny produkt. Rejestracja w Ministerstwie Zdrowia


Conceiva Plus pomaga zapewnić optymalne warunki, w przeciwieństwie do innych żeli dostępnych na rynku (które nie spełniają warunków do optymalnego funkcjonowania plemników).


Okres trwałości: 2 lata na opakowaniu

Poświadczenie legalnej działalności

Warto wiedzieć

Jeśli czegoś szukasz ???
Drogi Kliencie, jeśli w naszej ofercie nie znalazłeś szukanego preparatu napisz do nas. Postaramy się znaleźć go dla Ciebie oraz zapewnić dostępność tego preparatu w naszej Aptece. Oferta leków, parafarmaceutyków, suplementów diety i dermokosmetyków jest bardzo szeroka. Z czasem postaramy się mieć je w bieżącej ofercie!
Nr konta: 89 84350004 0000 0003 1974 0002
Wysyłamy zamówiony towar w ciągu 48h od zaksięgowania wpłaty!!! Szybka i bezpieczna przesyłka dzięki współpracy z najlepszymi firmami kurierskimi na rynku.

Warunkiem szybkiej wysyłki jest dostępność produktów w magazynie i hurtowniach - prosimy o kontakt w sprawie dostępności preparatów.
strony internetowe: aptus.pl
Mój koszyk: 0,00 pln (0 szt.)
DolarEuropln