PERSKINDOL
Produkt chwilowo niedostępny

BioGaia Prodentis 20 tab,

Cena: 41,89 pln
Opis słownikowy:
Zastosowanie:Dla dziecka, Układ pokarmowy
Producent:EWOPHARMA
Opis produktu
BioGaia® Prodentis to probiotyk specjalnie opracowany w celu przywracania naturalnej równowagi bakteryjnej w jamie ustnej i wzmocnienia efektu ochronnego, jaki zapewniają pożyteczne bakterie probiotyczne.

BioGaia® Prodentis to pastylka dentystyczna zawierająca Lactobacillus reuteri Prodentis, opatentowane połączenie dwóch szczepów Lactobacilli reuteri: L. Reuteri DSM 17 938 i L. Reuteri ATCC PTA 5289 (odkryte w ludzkim mleku i ślinie)

Jedna dawka: 1 tabletka
30 dawek w opakowaniu

Ilość w dawce: 200-400 milionów żywych, aktywnych komórek Lactobacillus reuteri Protectis
Inne składniki: Izomalt, ksylitol, estry sacharozowe kwasów tłuszczowych, uwodorowany olej palmowy, aromat miętowy, aromat mentolowy. Zawiera substancje słodzące. Może zawierać śladowe ilości białek mleka.

Stosowanie
Jedna tabletka po codziennych czynnościach higieny jamy ustnej. Pastylki należy powoli rozpuszczać w ustach, tak aby substancje aktywne mogły korzystnie zadziałać na dziąsła i całą jamę ustną.

Przechowywanie
W temperaturze pokojowej (maksymalnie 25°C).
Pierwszy probiotyk opracowany specjalnie do higieny jamy ustnej
Przywraca równowagę drobnoustrojów w jamie ustnej
Naturalny produkt skuteczny w walce z płytką nazębną i zapaleniem dziąseł
Dowiedziona w warunkach klinicznych poprawa stanu zdrowia jamy ustnej
Doskonałe uzupełnienie zabiegów higienicznych w jamie ustnej
Poświadczenie legalnej działalności

Warto wiedzieć

Jeśli czegoś szukasz  ???
Drogi Kliencie, jeśli w naszej ofercie nie znalazłeś szukanego preparatu napisz do nas. Postaramy się znaleźć go dla Ciebie oraz zapewnić dostępność tego preparatu w naszej Aptece. Oferta leków, parafarmaceutyków, suplementów diety i dermokosmetyków jest bardzo szeroka. Z czasem postaramy się mieć je w bieżącej ofercie!
Nr konta: 89 84350004 0000 0003 1974 0002
Wysyłamy zamówiony towar w ciągu 48h od zaksięgowania wpłaty!!! Szybka i bezpieczna przesyłka dzięki współpracy z najlepszymi firmami kurierskimi na rynku.

Warunkiem szybkiej wysyłki jest dostępność produktów w magazynie i hurtowniach - prosimy o kontakt w sprawie dostępności preparatów.
strony internetowe: aptus.pl
Mój koszyk: 0,00 pln (0 szt.)
DolarEuropln