PERSKINDOL

Przeciwbólowe

czopki

Kategoria: Przeciwbólowe

Cena | Nazwa Sortowanie:

Nurofen Forte 0,400 g 48 tabl.

Nurofen Forte
Silnie trafia w ból
Nurofen Forte to silny lek specjalnie stworzony do usuwania szczególnie dotkliwych bólów. Zawiera skoncentrowaną dawkę ibuprofenu (400mg) dzięki temu przynosi ulgę
29,00 pln

Nurofen Ultra Forte 0,400 g 20 kaps.

400 mg kapsułki elastyczne (Ibuprofenum)
Wskazania Lek jest przeznaczony do stosowania w następujących przypadkach:
•Bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego (bóle głowy, m.in. ból napięciowy i migrena, bóle zębów, nerwobóle, bóle towarzyszące grypie i przeziębieniu, bolesne miesiączkowanie).
•Gorączka różnego pochodzenia (m.in. w przebiegu grypy, przeziębienia lub innych chorób zakaźnych
22,00 pln

Nurofen Forte syrop truskawkowy 50 ml

Wskazania: Gorączka różnego pochodzenia (także w przebiegu zakażeń wirusowych, w przebiegu odczynu poszczepiennego). Bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego: ból głowy, gardła i mięśni (np. w przebiegu zakażeń wirusowych), bóle w przebiegu ząbkowania, bóle uszu występujące w stanach zapalnych ucha środkowego.
20,00 pln

Perskindol Active Gel 100 ml

wysłka gratis !!!!
20,00 pln

Nurofen zawiesina o smaku pomarańczowym 100 ml

Nurofen dla dzieci to lek w postaci zawiesiny o pomarańczowym smaku, przeznaczony dla dzieci od 3 miesiąca życia (u niemowląt od 3 do 6 miesięcy po konsultacji z lekarzem w przebiegu odczynu poszczepiennego).
18,98 pln

Nurofen zawiesina o smaku truskawkowym 100 ml

Nurofen dla dzieci obniża gorączkę, uśmierza ból i działa przeciwzapalnie.
Nurofen dla dzieci działa szybko i przynosi ulgę w gorączce na długo, nawet na 8 godzin. Dzięki temu jesteś pewna, że Twój maluch będzie mógł spokojnie przespać całą noc, bez konieczności wybudzania go po to, tylko by podać mu kolejną dawkę leku.
Nurofen dla dzieci nie zawiera cukru.
Jest dobrze tolerowany przez organizm dziecka, co potwierdziły badania kliniczne.
Dodatkowo lek ten zaopatrzony jest w specjalny dozownik z podziałką, który ułatwia podawanie i precyzyjne dawkowanie leku.
18,98 pln

Voltaren Emulgel 1% _50 g (imp.równ.)

100 g leku zawiera 1 g diklofenaku sodu

Lek działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwobrzękowo.
Ze względu na wodno-alkoholowe podłoże Voltaren Emulgel 1% wykazuje również działanie kojące i chłodzące.
17,59 pln

DIH Lipożel z diosminą i heparyną 100 g

Lipożel pielęgnacyjny lipożel z diosminą i heparyną do zmęczonych, opuchniętych i ciężkich nóg.
17,30 pln

Nurofen 0,125 g 10 czop.doodbyt.

Wskazania: Objawowe leczenie bólu o nasileniu słabym do umiarkowanego. Objawowe leczenie gorączki. Preparat stosuje się, gdy podanie preparatu w formie doustnej jest niemożliwe lub powoduje wymioty.
17,00 pln

Kompres zimno-ciepły 25x15 mały 1 szt

Zimny-ciepły okład wielokrotnego użytku o bardzo szerokim zastosowaniu.

idealny dla dzieci i dorosłych
środek przeciwbólowy i przeciwobrzękowy
działa kojąco w przypadku bólów głowy, zębów, krzyża, bólów reumatycznych
zawsze miękki i plastyczny
układający się do kształtu ciała
ekonomiczny - można go używać wielokrotnie (termin ważności 5 lat)
bezpieczny w użyciu, łatwy w stosowaniu
można go myć wodą z mydłem
wypełniony niebieskim, nietoksycznym żelem - gwarantuje pełne bezpieczeństwo stosowania
żel umieszczony w trwałej i odpornej na uszkodzenia folii Zastosowanie: Jako okład ciepły w przypadku: bólów reumatycznych, bólów miesiączkowych, bólów chronicznych (np. lumbago), bolesnych skurczy mięśni. Sposób użycia: Włożyć na kilka minut do gorącej wody (temp. około 80 st C) lub do mikrofalówki (zgodnie z oznaczeniem na opakowaniu). Przed przyłożeniem do skóry należy włożyć do osłonki lub owinąć ściereczką. Jednorazowo należy przykładać nie dłużej niż 20 min., przed powtórną aplikacją zalecana jest co najmniej 20 min. przerwa Jako okład zimny w przypadku: urazów (stłuczenia, skręcenia itp.), bólów głowy, zębów, obrzęków. Sposób użycia: włożyć do zamrażalnika na 2 godz.; przed przyłożeniem do skóry należy włożyć do osłonki lub owinąć ściereczką. Jednorazowo należy przykładać nie dłużej niż 20 min., przed powtórną aplikacją zalecana jest co najmniej 20 min. przerwa.
16,99 pln

Kategorie

Poświadczenie legalnej działalności

Warto wiedzieć

Jeśli czegoś szukasz  ???
Drogi Kliencie, jeśli w naszej ofercie nie znalazłeś szukanego preparatu napisz do nas. Postaramy się znaleźć go dla Ciebie oraz zapewnić dostępność tego preparatu w naszej Aptece. Oferta leków, parafarmaceutyków, suplementów diety i dermokosmetyków jest bardzo szeroka. Z czasem postaramy się mieć je w bieżącej ofercie!
Nr konta: 89 84350004 0000 0003 1974 0002
Wysyłamy zamówiony towar w ciągu 48h od zaksięgowania wpłaty!!! Szybka i bezpieczna przesyłka dzięki współpracy z najlepszymi firmami kurierskimi na rynku.

Warunkiem szybkiej wysyłki jest dostępność produktów w magazynie i hurtowniach - prosimy o kontakt w sprawie dostępności preparatów.
sklep internetowy www.aptusshop.pl
Mój koszyk: 0,00 pln (0 szt.)
DolarEuropln