PERSKINDOL

Regulamin

Apteka galen-evita.pl oferuje jedynie leki dostępne bez recepty, oraz szeroki asortyment kosmetyków i parafarmaceutyków, suplementów diety.

* Nie prowadzimy sprzedaży wysyłkowej leków dostępnych na Rp. (receptę lekarską)

2. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok.

3. Wszystkie ceny są cenami brutto (zawierają podatek VAT).

4. Po otrzymaniu zamówionego towaru Kupujący zobowiązany jest przed użyciem, do zapoznania się z treścią ulotki dołączonej przez producenta do opakowania, a w razie wątpliwości skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą.

5. Produkty prezentowane na zdjęciach w serwisie mogą różnić się od oferowanych w sprzedaży na skutek wprowadzenia przez producenta nowych opakowań oraz zmian ilościowych zawartości opakowań.

6. Materiały, opisy, zdjęcia prezentowane na stronach galen-evita.pl użyte są w celach informacyjnych. Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów oraz nazwy producentów użyte na stronach należą do ich właścicieli.

7. Kupujący zamawiając za pomocą formularza niniejszym oświadcza, że upoważnia galen-evita.pl do wystawienia faktury VAT bez podpisu odbiorcy.

8. galen-evita.pl zastrzega sobie prawo do wycofania poszczególnych produktów ze sprzedaży, zmiany cen bądź przedstawionych tu warunków sprzedaży.

9. Wszystkie towary dostępne w aptece internetowej objęte są gwarancją, której długość jest ustalana przez producenta.

10. Ceny sprzedaży brutto obowiązują tylko przy zamówieniach składanych przez internet.
 
Zamówienia i realizacja
1. Zamówienia na towary oferowane w aptece przyjmowane są za pomocą prawidłowo wypełnionego formularza zamówień, który znajduje sie na stronie, po uprzednim zarejestrowaniu. Zakupu mogą dokonywać tylko osoby pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych.

2. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 13:00, rozpatrywane będą w dniu następnym, a przesłane w dni wolne i święta - w pierwszym dniu roboczym.

3. Przesłane do nas zamówienie jest potwierdzane za pomocą poczty elektronicznej, a w niektórych przypadkach telefonicznie. W przypadku braku możliwości potwierdzenia zamówienia, galen-evita.pl odstąpi od jego realizacji po upływie 3 dni. Towary trudno dostępne i rzadkie będą wysyłane z trzydniowym opóźnieniem po ściągnięciu do apteki z hurtowni.

4. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy przyjęcia do realizacji zamówienia w przypadku braku towaru na magazynie, braku towaru w podanej cenie, zbyt krótkiej daty ważności, wstrzymania lub wycofania preparatu z obrotu, temp. powietrza na zewn. przekraczającej 25stopni C, braku wystarczających danych umożliwiających jego prawidłową realizację np. brak adresu, na który należy wysłać paczkę, brak adresu e-mail umożliwiającego potwierdzenie złożenia zamówienia lub telefonu do szybkiego kontaktu.

5. W przypadku braku towaru w magazynie, braku możliwości realizacji zamówienia lub zmiany cen zamawiający natychmiast jest informowany o tym fakcie i związanym z nim ew. wydłużeniem czasu realizacji zamówienia (ew. rezygnacja, wybór innej pozycji).

6. Zamówione towary dostarczane są do klienta paczką priorytetową za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A. lub na życzenie pacjenta za pośrednictwem firmy kurierskiej, po przedpłacie na konto jak i za pobraniem . Zakupione towary dostarczane są pod adres wskazany w formularzu zamówienia ,

7. Czas realizacji zamówienia łącznie z dostarczeniem przesyłki od 2 do 5 dni roboczych.

8. Razem z przesyłką dostarczany jest dokument zakupu w postaci paragonu fiskalnego lub faktury VAT (na życzenie klienta). Konieczność otrzymania faktury VAT należy zaznaczyć w uwagach do zamówienia i dodatkowo opisać w e-mailu wysyłając na adres: apgalenint@interia.pl
9. W razie potrzeby wysyłki na inny adres niż wskazany  należy wpisać go  w końcowej fazie zamówienia w okienku : ADRES DOSTAWY - dodatkowo prosimy o napisanie e-maila z informacją o zmianie adresu dostawy lub innych modyfikacjach jakie mamy zastosować w zamówieniu na apgalenint@interia.pl
10.Istnieje możliwość samodzielnego odbioru zamówienia w aptece, w takim wypadku nie są doliczane żadne koszty przesyłki. Kupujący informowany jest pocztą elektroniczną o fakcie zrealizowania zamówienia.

11. W sporadycznych wypadkach towar pokazywany na stronie apteki może już nie być dostępny (wyczerpane zapasy), dlatego jeśli chcą mieć Państwo 100% pewności co do dostępności towaru przed dokonaniem przelewu/płatności on-line prosimy o wcześniejszy kontakt.

12. W przypadku rezygnacji przez Kupującego z zamówienia, zwracana jest kwota z odliczoną prowizją, jaką apteka zapłaciła za obsłużenie tej transakcji.

13.Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.
 
Reklamacje
1. Wszelkie reklamacje związane z zamówieniami będą rozpatrywane indywidualnie. Prosimy o niezwłoczne zgłaszanie ich pod adres apgalenint@interia.pl

2. Zwroty i reklamacje przyjmujemy w ciągu 10 dni od otrzymania przez Państwa zamówionych produktów.

3. Zwroty towarów mogą odbywać się wg obowiązującego w RP prawa, z zachowaniem restrykcji dotyczących produktów leczniczych i wyrobów medycznych. Towar należy odesłać wraz z dowodem zakupu na adres firmy - nie przyjmujemy paczek za pobraniem.

4. Przyjmujemy zwroty jedynie produktów nienaruszonych, bez śladu ich używania po wczesniejszym kontakcie tel. Prosimy o zabezpieczenie produktu zwracanego tak, żeby nie uległ zniszczeniu.

5. Koszt odesłania produktu ponosi Kupujący.

6. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych, które powstały podczas transportu, będą uwzględniane tylko na podstawie protokołu reklamacyjnego, spisanego z pracownikiem Poczty.

7. Zgodnie z rozporządzeniem Komisji Europejskiej od 9 stycznia 2016 roku, każdy z Klientów dokonujących zakupów internetowych na terenie Unii Europejskiej, w razie złamania prawa przez sprzedawcę ma prawo skorzystać z pozasądowej drogi rozwiązywania sporów konsumenckich. By umożliwić Klientom łatwy dostęp do potrzebnych regulacji prawnych oraz formularzy zgłoszenia naruszenia prawa przez przedsiębiorcę, organy Unii Europejskiej uruchomiły platformę Online Dispute Resolution (ODR). By skorzystać z rzeczonej platformy proszę kliknąć następujący LINK.
.
 
Ochrona danych osobowych
Wszelkie dane osobowe uzyskane w trakcie działalności apteki są poufne. W żadnym wypadku ani w żadnej formie nie będą ujawniane innym osobom, ani innym podmiotom zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z tą ustawą Klienci mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.

Kategorie

Poświadczenie legalnej działalności

Warto wiedzieć

Jeśli czegoś szukasz  ???
Drogi Kliencie, jeśli w naszej ofercie nie znalazłeś szukanego preparatu napisz do nas. Postaramy się znaleźć go dla Ciebie oraz zapewnić dostępność tego preparatu w naszej Aptece. Oferta leków, parafarmaceutyków, suplementów diety i dermokosmetyków jest bardzo szeroka. Z czasem postaramy się mieć je w bieżącej ofercie!
Nr konta: 89 84350004 0000 0003 1974 0002
Wysyłamy zamówiony towar w ciągu 48h od zaksięgowania wpłaty!!! Szybka i bezpieczna przesyłka dzięki współpracy z najlepszymi firmami kurierskimi na rynku.

Warunkiem szybkiej wysyłki jest dostępność produktów w magazynie i hurtowniach - prosimy o kontakt w sprawie dostępności preparatów.
strony internetowe: aptus.pl
Mój koszyk: 0,00 pln (0 szt.)
DolarEuropln